VI kolejka – I część

W dniu dzisiejszym odbyły się 3 mecze VI kolejki ALTS Tarnobrzeg. Mecz IKS 1 Jezioro Tarnobrzeg – ZSP2 Stalowa Wola został przeniesiony na prośbę IKS.

Wyniki dzisiejszych meczów:

IKS 2 Jezioro Tarnobrzeg : Drim Tim – 9:0

Pretor : Tornado – 0:9

Prolander : Pinus – 3:6

W pierwszym meczu doświadczony IKS 2 bez straty seta pokonał swoich dzisiejszych przeciwników, tym samym maksymalnie „podkręcając” statystyki zespołowe i indywidualne. Zespół zasiadł na fotelu lidera. Na jak długo? Zobaczymy. W IKS 2 punktowali Sylwia Stala, Grzegorz Saja i Piotr Sokalski, który tym razem wyszedł w podstawowym składzie zdobywając komplet punktów.

Drugi mecz również zakończył się wynikiem 9:0. W budynku ZSP 1 przy Kopernika 49 przeszło małe lokalne TORNADO i „zmiotło” (no może trochę za dużo powiedziane 🙂 ) Pretorian choć Panowie do ułomków nie należą i dzielnie walczyli. Dzisiaj przy stole rządziła młodość, zwinność, ale też niemałe już doświadczenie. Trener Bednarz zadowolił się wygraniem jednego pojedynku i ustąpił miejsca rezerwowemu Wilkowi, który dokończył dzieła. Brawa dla młodych zawodników z Przyszowa, Rafała Katy i Sebastiana Sobczyka, którzy zdobyli komplet punktów.

W trzecim dzisiejszym pojedynku spotkały się drużyny, które można powiedzieć grają na zbliżonym poziomie. Zarówno jedynki, dwójki jak i trójki w każdej drużynie mogą ze sobą rywalizować na  równym poziomie, dlatego o dzisiejszym wyniku miała decydować dyspozycja dnia i odporność psychiczna. Jak się później okazało to nie wystarczyło – kluczowe są jednak godziny przepracowane przy stole i jakość treningów. Już po pierwszej serii Prolander przegrywał 0:3 i stało się jasne, że ten mecz ciężko będzie wygrać. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 6:3 dla Pinusa dla którego punktowali Zbyszek Gudz – 3, Zbyszek Ciejka – 2, Ania Szczepanik -1. Dla Prolandera Adam Pytel – 2, Witek Szozda – 1. Bez punktu w dniu dzisiejszym został niepocieszony 🙂 Artur Roman.