VI kolejka dokończenie

Niby dokończenie kolejki, ale jednak pozostają do rozegrania 2 przełożone mecze.

Wyniki z dzisiejszego dnia:

MTS Grębów : Petarda Tarnobrzeg – 7:2

Hetman TT : MKSTS Mielec – 0:9

Paragraf Tarnobrzeg : Kadetki KTS Siarka Tarnobrzeg 4:5

Do rozegrania pozostają następujące mecze:

IKS 1 Jezioro Tarnobrzeg : ZSP 2 Stalowa Wola (6 grudnia o 16.30 w ZSP 1)

BETA Team : Optymiści (termin do uzgodnienia)

W pierwszym meczu dzisiejszego wieczoru MTS Grębów pewnie pokonał Petardę Tarnobrzeg. Pełną pulę punktów zdobyli Dominik Szewc i Grzegorz Bełzak. Kamil Kos dorzucił jeden punkt w meczu z Konradem Goliszkiem. W drużynie Petardy punktowali Janusz Ogiegło – 1 pkt. i Jerzy Kuszczyk – 1 – pkt.

W drugim meczu MKSTS Mielec wygrał z Hetmanem TT w stosunku 9:0, choć wydawało się, że 2 mecze padną łupem zawodnika Hetmana – Eryka Lewickiego. W meczach przeciwko Kamilowi Kwiatkowskiemu i Januszowi Watraczowi Eryk prowadził już w setach 2:0 by jednak ostatecznie uznać wyższość przeciwników.

W ostatnim meczu dzisiejszego dnia byliśmy świadkami zaciętego spotkania, którego losy ważyły się do samego końca, a właściwie do ostatniego pojedynku. Przy stanie 4:4 (przed ostatnią turą meczy Paragraf prowadził 4:2) do stołu podeszli Natalia Jajko i Grzegorz Zarzycki. Waga spotkania była podwójna ponieważ zwycięstwo w tym pojedynku dawało zarówno jednej jak i drugiej drużynie pierwsze punkty w tegorocznej edycji ALTS. Tym razem górą były dziewczyny z KTS sprawiając, że Paragraf będzie musiał szukać pierwszych punktów ligowych w spotkaniach z innym przeciwnikami. Pod nieobecność Jacka Morzyckiego liderem Paragrafu został dzisiaj Zygmunt Dudziński dając drużynie 2 zwycięstwa. Po jednym punkcie zdobyli Grzegorz Zarzycki i Zbigniew Kulczyk. W drużynie Kadetek punktowały Weronika Szczepanik – 3 oraz Jajko Natalia – 1 oraz Zuzanna Panejko – 1, dla których były to pierwsze indywidualne zwycięstwa w lidze. Gratulacje.

Na koniec mała uwaga. Prosimy drużyny o większą mobilizację i dbałość o to, żeby na mecz stawiać się minimalnie w 3 osobowym składzie. Oczywiście regulamin dopuszcza rozegranie meczu w składzie 2 osobowym, niemniej jednak gra w pełnym składzie pokazuje zaangażowanie drużyny w mecz oraz szacunek do przeciwnika.