Początek II kolejki ALTS

Wczoraj rozpoczęliśmy II kolejkę ALTS. Wyniki, protokoły, tabele w odpowiedniej zakładce.

W meczu nr 9 Tornado pokonało Pinusa 7:2. Poszczególne pojedynki były jednak bardzo zacięte i kończyły się często wynikami 3:2. O zaciętości meczu świadczy też fakt, że kiedy wszystkie drużyny były już po ostatecznych rozstrzygnięciach, przebrane w szatni, na placu boju wciąż walkę toczyły drużyny Tornado i Pinusa. Mecz bardzo podobał się kibicom i wiele akcji nagrodzonych zostało głośnymi brawami.

W drugim wczorajszym meczu Red Bullsi gładko, bez straty seta pokonali DrimTim i wszystko wskazuje na to, że będą znaczącą siłą w ALTS. DrimTim zbiera doświadczenia i z każdym kolejnym meczem powinno być coraz lepiej.

W trzecim meczu Pretor wygrał z Petardą 8:1 i pokazał, że choć debiutuje w lidze to nie będzie łatwym kąskiem nawet dla faworytów. Petarda z kolei zrobiła krok do przodu i z trudnym rywalem zainkasowała pierwszy wygrany pojedynek.

Ostatni wczorajszy pojedynek również był bardzo zacięty i emocjonujący. Spotkały się młodość i doświadczenie. ZSP 2 Stalowa Wola i Optymiści. Optymiści po trudnym początku i dwóch pierwszych przegranych meczach odrobili straty i doprowadzili do remisu 2:2 by go za chwilę stracić i ponownie odzyskać. Przy stanie 3:3 szalę zwycięstwa na stronę Optymistów przeważyli Mirosław Adamus i Dariusz Rybacki doprowadzając do stanu 5:3. W ostatnim meczu Grzegorz Burdzy pokonał Mariana Sawę zmniejszając rozmiary porażki do 4:5.

Wszystkim drużynom gratulujemy i dziękujemy za wspaniałą zabawę.