Play-offy miejsca 1-4

Dzisiaj padły kolejne rozstrzygnięcia w naszej lidze. W meczach półfinałowych fazy play-off spotkały się drużyny IKS 1 Jezioro Tarnobrzeg z MTS Grębów oraz Tornado Przyszów z Pinusem. W pierwszym meczu padł wynik 5:4 dla MTS. Mecz był bardzo wyrównany i równie dobrze mógł się zakończyć takim samym wynikiem na korzyść IKS. Kiedy MTS wygrywał już 5:2, drugi oddech złapał Janusz Malarz z IKS i w stosunku 3:1 ograł Dominika Szewca, natomiast w ostatnim pojedynku IKS 1 wystawił do gry rezerwową – Malwinę Kantorowicz, która także 3:1 wygrała z Mirosławem Gielarkiem. Komplet zwycięstw zaliczył Grzegorz Bełzak z MTS, który w tym meczu przejął od Dominika Szewca rolę lidera drużyny.

Drugi mecz dzisiejszego wieczoru zakończył się zwycięstwem Tonado Przyszów 7:2 nad Pinusem. Pinus po raz drugi wystąpił w dwuosobowym składzie ze Zbyszkami – Gudzem i Ciejką i już na starcie miał 3 punkty „w plecy”.  Panowie dzielnie stawiali czoła Tornado, ale już po 2 pierwszych meczach było wiadomo, że tego meczu nie wygrają. Tomasz Tetla ograł 3:0 Zbyszka Ciejkę, a Łukasz Kasprowicz pokonał Zbyszka Gudza 3:1 choć pierwszy set wskazywał, że pojedynek ten będzie bardzo zacięty. Od drugiego seta Łukasz jednak uruchomił swoje „magiczne” czopy i nie pozwolił na wydarcie sobie zwycięstwa.  W zespole Taronada punktował również rezerwowy Grzegorz Burdzy, który stoczył zwycięski pojedynek 3:2 ze Zbyszkiem Gudzem, natomiast bez meczowego zwycięstwa pozostał dzisiaj młody Rafał Kata, który uległ Zbyszkom w obydwu meczach po 0:3.

Tornado Przyszów – MTS Grębów

Dekoracja zwycięzców oraz wszystkich drużyn, które wzięły udział w I edycji ALTS Tarnobrzeg nastąpi 7 kwietnia o godz. 17.30 na głównej hali MOSIR Tarnobrzeg w czasie meczu półfinałowego Ligi Mistrzyń w którym zagrają tarnobrzeski KTS Siarka ZOT z węgierskim Szekszard AC. Dekoracja drużyn ALTS odbędzie się w przerwie meczu po dwóch rozegranych pojedynkach na parkiecie hali. Wszystkie drużyny z ALTS już teraz zapraszamy na ten mecz (bezpłatne zaproszenia są do odebrania u Artura Romana podczas meczów naszej ligi ALTS zarówno w dniu 29.03 jak i 05.04). Na dekorację będziemy mieć tylko 5 minut, więc musimy to zrobić sprawnie, dlatego pod koniec drugiego pojedynku prosimy o zebranie się w okolicach wejścia na głównie boisko hali MOSIR. Jednolite stroje (przynajmniej koszulki) mile widziane.