Play-offy – ostateczne rozstrzygnięcia 5-8

W dniu dzisiejszym rozegrane zostały dwa mecze fazy play-off o miejsca 5-8. W pierwszym meczu o miejsce 5 Prolander pewnie zwyciężył Optymistów 8:1. Choć poszczególne sety w pojedynkach singlowych były zacięte, to jednak większość z nich padała łupem Prolanderowców, którzy w trudnych momentach zdobywali cenne punkty rotacyjnymi serwisami. W jednym pojedynku Panowie tak zapamiętale walczyli, że w końcu nie wiedzieli czy rozegrali 4 sety i jest 2:2, czy mają już za sobą 5 setów i stan pojedynku jest 3:2. Wyjaśnienia trwały krótko – okazało się już mają za sobą 5 setów  – jak ten czas na ping-pongu szybko leci…. W zespole Optymistów jako jedyny punktował Mirosław Adamus pokonując Artura Romana w stosunku 3:2. Dla Prolandera punktowali Witek Szozda – 3 wygrane, Leszek  Ślęczka – 3 wygrane oraz Artur Roman – 2 wygrane. Optymiści zagrali w składzie: Marian Sawa, Roman Gąsior i Mirosław Adamus.

W drugim dzisiejszym meczu padł identyczny wynik. IKS 2 Jezioro Tarnobrzeg pokonał zespół Beta Team 8:1. Beta zagrała w okrojonym składzie bez trzeciego zawodnika. W szeregach Bety zagrali Paweł Paniec oraz Leszek Kasiński. Honorowy punkt zdobył Paweł Paniec pokonując Piotrka Sokalskiego 3:1. W zespole IKS 2 zagrali Jakub Łoch, Sylwia Stala oraz Piotr Sokalski.

Tym oto sposobem nastąpiły ostateczne rozstrzygnięcia w drugiej części tabeli i tak, poszczególne miejsca zajmują: