VIII kolejka – dokończenie

Dzisiejsze wyniki:

Beta Team : Drim Tim – 9:0

Paragraf : Optymiści – 3:6

Kadetki KTS Tarnobrzeg : MKSTS Mielec – 2:7

W pierwszym meczu Beta pewnie pokonała Drim Tim 9:0 przesuwając się z 8-go na 6-te miejsce w tabeli ALTS. Beta stawiła się w silnym składzie z Rafałem Sałamunią na czele. Wprawdzie nieobecna była Agata Staszczyk, ale pewnymi punktami drużyny byli dzisiaj Olek Czachorowski i Paweł Paniec, którzy zdobyli komplet punktów dla swojej drużyny. Najwięcej kłopotów przysporzył Becie dobrze w dniu dzisiejszym dysponowany Michał Sadecki, którego dodatkowo do walki z trybun dopingowała żona i syn. Pan Michał stoczył zacięty pojedynek z Olkiem Czachorowskim przegrywając 2:3 oraz z Pawłem Pańcem ulegając 1:3. Kolejnego seta dla Drim Timu ugrał dzisiaj Staszek Czuchara w meczu z Olkiem Czachorowskim.

W drugim dzisiejszym meczu dwa magiczne pojedynki stoczył Jacek Morzycki z Paragrafu, pokonując Mirosława Adamusa i Mariana Sawę. Dlaczego magiczne? Wszystko za sprawą specjalnie przygotowanej rakiety z czopową okładziną, która w połączeniu z lewą ręką Jacka wyczyniała dzisiaj cuda. Piłeczka tańczyła, rotowała i falowała nad stołem totalnie myląc przeciwników. Po dodatkowych treningach i opanowaniu do perfekcji gry czopem Jacek może być bardzo groźny nawet dla zawodników z czołówki rankingu.

Trzeci punkt dla Paragrafu zdobył debiutujący dzisiaj w drużynie Paragrafu Maciej Wiśniowski, bez punktu pozostał Zbigniew Kulczyk. Dla Optymistów punktowali Mirosław Adamus – 2, Dariusz Rybacki – 3 oraz Paweł Zając – 1. Ostatecznie Optymiści pokonali Paragraf 6:3 i tym samym przesunęli się na 10 miejsce w tabeli.

O ostatnim meczu dzisiejszego wieczoru lider tabeli MKSTS Mielec pokonał Kadetki KTS Tarnobrzeg 7:2. Wszystkie swoje mecze wygrali Jacek Szwedo oraz Józef Turecki. Jeden punkt dołożył Janusz Watracz w meczu z Natalią Jajko. Dla KTS punktowały obie Panie Szczepanik – Julia i Weronika. Wszystkie dziewczyny prowadziły bardzo otwartą grę i mecze obfitowały w wiele ciekawych wymian. Tym razem jeszcze zwyciężyło doświadczenie, ale młodość jest już tuż tuż od odniesienia swojego drugiego zwycięstwa.

Mecz Hetmat TT z Petardą Tarnobrzeg został przeniesiony na przyszły poniedziałek do TCTS.