Początek VI kolejki – Mecze 21 i 22

Dzisiaj odbyły się dwa pierwsze mecze 6 kolejki. Naprzeciw siebie stanęły drużyny MTS Grębów i Optymiści oraz Beta Team i Paragraf Tarnobrzeg. Pierwszy mecz zakończył się wynikiem 8:1 dla MTS Grębów, choć wynik nie oddaje całej atmosfery meczu. Był to chyba jeden z najdłuższych pojedynków. Obfitował w wiele długich wymian i zwrotów akcji.

W drugim meczu zmierzyły się drużyny, które już od wielu tygodni zapowiadały, że będzie to ich najważniejszy mecz w tej edycji ligi. Naprzeciw siebie stanęli koledzy, którzy na co dzień razem trenują i wiele razy już ze sobą grali. Każdy pojedynek meczu był zacięty i pełen emocji zarówno przy stołach jak i na ławce rezerwowych. Nie obyło się bez drobnych koleżeńskich uszczypliwości, ale ostatecznie wszystko odbyło się w duchu sportowej rywalizacji i bez żadnego skandalu :).

Choć w sporcie oczywiście niczego wykluczyć nie można, to wiele wskazuje na to, że dzięki zwycięstwu Beta Team nad Paragrafem w stosunku 7:2, to właśnie ta drużyna zapewniła sobie miejsce w najlepszej ósemce, a co za tym idzie możliwość gry w play-offach o miejsca 5-8.