Dokończenie IX kolejki ALTS – mecze 35 i 36

W dniu dzisiejszym dokończyliśmy IX kolejkę ALTS Tarnobrzeg i tym samym dobiegła końca runda zasadnicza I edycji Amatorskiej Ligi Tenisa Stołowego w Tarnobrzegu.

Dwa dzisiejsze mecze zakończyły się następującymi wynikami.

IKS 1 Jezioro Tarnobrzeg – PINUS – 3:6

MTS Grębów – Beta Team – 9:0

Drużyna Pinusa wystąpiła dzisiaj w dwuosobowym składzie. Przy stołach zobaczyliśmy Zbyszka Gudza i Zbyszka Ciejkę, dla których był to mecz o „być albo nie być” w pierwszej czwórce. Panowie nie mogli przegrać żadnego meczu i z tego zadania wywiązali się znakomicie. Dreszczyk emocji pojawił się w meczu Zbyszka Ciejki z Januszem Malarzem, w którym Janusz doprowadził do stanu 2:2 i o wszystkim miał decydować 5 set. W secie tym już na samym początku sporą przewagę wypracował sobie Zbyszek, przy zmianie stron prowadził już 5:1 i przewagi tej nie oddał już do samego końca. Tak więc to co jeszcze 2 tygodnie wydawało się niemożliwe stało się faktem. PINUS wygrał w odpowiednim stosunku z IKS 1 i zepchnął Prolandera na 5 miejsce.

W drugim dzisiejszym meczu, zdecydowany faworyt z Grębowa, zespół MTS pewnie pokonał zespół Beta Team nie tracąc ani jednego seta. Zespół MTS pewnie uplasował się na II miejscu w tabeli i w fazie play-off spotka się z IKS 1 w walce o finał rozgrywek ALTS. Beta Team zajmując 8 miejsce w tabeli rundy zasadniczej, w walce o miejsca 5-8 w swoim pierwszym meczu spotka się z drużyną Prolandera.

A oto wszystkie pary play-off. Terminarz fazy play-off znajdziecie w odpowiedniej zakładce.