Na raty, bo w dwóch terminach, rozegrane zostały pierwsze mecze o miejsca 9, 11 i 13.

W meczach Paragraf : Beta i Drim Tim : Petarda padły wyniki 5:4 dla tych pierwszych co sprawia, że rewanże będą trzymać w napięciu do samego końca. Większą przewagę w pierwszym meczu wypracował sobie zespół Optymistów wygrywając z Kap Teamem 6:3. Oczywiście tutaj też stan rywalizacji nie jest jeszcze przesądzony. Rewanżowe mecze odbędą się 9 kwietnia.

W zespole Optymistów „czarnym koniem” okazał się Zając 🙂 wygrywając wszystkie swoje mecze. Lider zespołu Dariusz Rybacki zdobył 2 punkty a Mirosław Adamus wygrał 1 spotkanie. Dla Kap Teamu puntkowała rodzina Rożków. Tata Rożek – 1 pkt, córka Rożek – 2 pkt.

W meczu Petardy z DrimTimem remis utrzymywał się do ostatniego meczu, w którym po zaciętej pięciosetowej walce Jerzy Kuszczyk przegrał z Tomkiem Mrzygłodem. W rewanżu Petarda nie jest na straconej pozycji. Kwestia tylko w jakim składzie i w jakiej formie pojawi się na parkiecie.

O ostatnim meczu można napisac co najmniej kilka rzeczy.. Że Paragraf wygrał 5:4, że stanowili równą drużynę w której każdy z zawodników punktował w tym meczu, że mecz był zacięty itp. itd. ale tak naprawdę newsem dnia jest to, że Olek Czachorowski wygrał z Jackiem Morzyckim. Czyżby Olek dał sygnał reszcie drużyny, że jednak  Jacka da się ograć? Jeżeli tak, to wynik dwumeczu nie jest jeszcze przesądzony. Przekonamy się o tym już wkrótce.