Sezon: 2017/2018

BetaTeam

Zawodnicy:

  1. Biernat Mirosław
  2. Czachorowski Aleksander
  3. Kasiński Leszek
  4. Paniec Paweł
  5. Sałamunia Rafał
  6. Staszczyk Agata
Kierownik drużyny: Paweł Paniec
Telefon kontaktowy: 504 236 221

DRIM TIM

Zawodnicy:

  1. Czuchara Stanisław
  2. Paruzel Janusz
  3. Ryś Paweł
  4. Sadecki Michał
  5. Turzański Artur
  6. Łygas Jerzy
Kierownik drużyny: Paweł Ryś
Telefon kontaktowy: 608 764 462

HETMAN TT

Zawodnicy:

  1. Janiszewski Konrad
  2. Lewicki Eryk
  3. Motyka Kuba
  4. Paszta Michał
  5. Sadecki Paweł
Kierownik drużyny: Eryk Lewicki
Telefon kontaktowy: 534 333 486

IKS 1 Jezioro Tarnobrzeg

Zawodnicy:

  1. Delekta Łukasz
  2. Lachor Jacek
  3. Malarz Janusz
  4. Łoch Jakub
Kierownik drużyny: Rajmund Zięba
Telefon kontaktowy: 515 098 064

IKS 2 Jezioro Tarnobrzeg

Zawodnicy:

  1. Chamot Janusz
  2. Saja Grzegorz
  3. Sokalski Piotr
  4. Stala Sylwia
Kierownik drużyny: Janusz Chamot
Telefon kontaktowy: 695 282 509

KADETKI KTS Tarnobrzeg

Zawodnicy:

  1. Jajko Natalia
  2. Panejko Zuzanna
  3. Rzeszutek Natalia
  4. Szczęch Jagoda
  5. Szczepanik Julia
  6. Szczepanik Weronika
Kierownik drużyny: Anna Szczepanik
Telefon kontaktowy: 664 417 566

MKSTS Mielec

Zawodnicy:

  1. Guła Kamil
  2. Kwiatkowski Kamil
  3. Pietryka Janusz
  4. Szwedo Jacek
  5. Tarała Kamil
  6. Turecki Józef
  7. Watracz Janusz
Kierownik drużyny: Józef Turecki
Telefon kontaktowy: 792 466114

MTS Grębów

Zawodnicy:

  1. Bełzak Grzegorz
  2. Gielarek Mirosław
  3. Jaskot Andrzej
  4. Kos Kamil
  5. Sar Janusz
  6. Szewc Dominik
Kierownik drużyny: Dominik Szewc
Telefon kontaktowy: 692 784 322

Optymiści

Zawodnicy:

  1. Adamus Mirosław
  2. Gąsior Roman
  3. Religa Szczepan
  4. Rybacki Dariusz
  5. Sawa Marian
  6. Zając Paweł
  7. Zdziech Grzegorz
Kierownik drużyny: Marian Sawa
Telefon kontaktowy: 604 551 458

Paragraf Tarnobrzeg

Zawodnicy:

  1. Błajszczak Tomasz
  2. Dudziński Zygmunt
  3. Kulczyk Zbigniew
  4. Morzycki Jacek
  5. Wiśniowski Maciej
  6. Zarzycki Grzegorz
Kierownik drużyny: Zygmunt Dudziński
Telefon kontaktowy: 604 187 683

PETARDA Tarnobrzeg

Zawodnicy:

  1. Goliszek Konrad
  2. Gospodarczyk Tadeusz
  3. Kanios Mariusz
  4. Kuszczyk Jerzy
  5. Malicki Wojciech
  6. Ogiegło Janusz
Kierownik drużyny: Konrad Goliszek
Telefon kontaktowy: 603 878 800

Pinus

Zawodnicy:

  1. Ciejka Zbigniew
  2. Gudz Zbigniew
  3. Okrzasa Barbara
  4. Skocki Marek
  5. Szczepanik Anna
Kierownik drużyny: Marek Skocki
Telefon kontaktowy: 602 482 208

PRETOR

Zawodnicy:

  1. Delikat Andrzej
  2. Podsiadło Robert
  3. Rębisz Krzysztof
  4. Rożek Piotr
Kierownik drużyny: Andrzej Delikat
Telefon kontaktowy: 606 890 972

Prolander

Zawodnicy:

  1. Pytel Adam
  2. Roman Artur
  3. Ślęczka Leszek
  4. Szozda Witold
  5. Zarzycki Janusz
Kierownik drużyny: Witold Szozda
Telefon kontaktowy: 603 934 193

Red Bulls

Zawodnicy:

  1. Grabiec Krzysztof
  2. Kasprowicz Łukasz
  3. Kielczyński Tomasz
  4. Kozimala Kacper
  5. Tetla Tomasz
  6. Walec Mieczysław
Kierownik drużyny: Tomasz Tetla
Telefon kontaktowy: 510 150 614

Tornado Przyszów

Zawodnicy:

  1. Bednarz Jacek
  2. Kata Rafał
  3. Sobczyk Sebastian
  4. Wilk Leszek
Kierownik drużyny: Jacek Bednarz
Telefon kontaktowy: 794 052 938

ZSP 2 Stalowa Wola

Zawodnicy:

  1. Burdzy Grzegorz
  2. Góreczny Dawid
  3. Hamot Michał
  4. Podsiadło Adrian
  5. Siembida Mateusz
  6. Torba Janusz
Kierownik drużyny: Tomasz Tetla
Telefon kontaktowy: 510 150 614